تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران با اکیپ مجهز : درصورت پرشدن چاه فاضلاب ساختمان شما ، با یک تماس برای خدمت رسانی و تخلیه چاه شما با حرفه ای ترین افراد با دستگاه مجهز و قیمت پایین حاضر میشویم .

اینکه به چه دلایلی چاه فاضلاب پر شده ، الان بررسی میکنیم . اما قبلش ، لطفاً همین الان تماس بگیرید و بعدش ادامه مطلب رو بخوانید.

شماره تماس ما :

تخلیه چاه و لوله بازکنی
تخلیه چاه

علت اصلی گرفتگی و پر شدن چاه فاضلاب بخاطر موادی است که از راه لوله های فاضلاب وارد می شوند.

خبر خوش اینکه لوله های فاضلاب شهر تهران به مرور به فاضلاب کل شهر تهران وصل می شود. و دیگر مشکل پرشدن چاه و تخلیه چاه نخواهیم داشت .

اما چرا بعضی چاهها زود پر میشود ؟

دلایل اصلی پر شدن و گرفتگی چاه فاضلاب :

۱ – نوع خاک منطقه ! هر چقدر شن داشته باشد بهتر است . و وجود لایه های رس باعث ایجاد لایه ای محافظ شده و چاه زود پر می شود. البته برای این مورد ، تنها راه حل اینست که منطقه خود را عوض کنید !!! (بعید میدونم راه حل منطقی باشه ! ) اما ما راه حل داریم . اینست که بعد از تخلیه چاه توالت ، لایروبی انجام میدهیم تا فرایند پرشدن چاه کندتر شود.

۲ – وجود لایه سنگی در اطراف و زیر چاه . بعضی مواقع جهت احداث چاه توالت ، چاه کن آنقدر میکند تا به سنگ می رسد و همانجا متوقف میشود. بعد کارفرما چک میکند و میبیند که ارتفاع چاه مناسب هست. تا اینجا مشکلی نیست ، اما مشکل اینجاست که چاه امکان پس دادن آب به خاک را ندارد و زود به زود پر می شود.

۳ – دلیل اصلی گرفتگی چاه توالت ، چربی های فراوانی است که از طریق لوله فاضلاب وارد چاه توالت میشود. و باعث بوجود آمدن لایه ای ایزوله در برابر آب میشود و جذب آب توسط خاک را متوقف میکند. این لایه سرتاسر چاه فاضلاب را پوشانده و ما علاوه بر تخلیه چاه از مواد فاضلاب ، بایستی لایروبی چاه فاضلاب را هم انجام دهیم .

همین عامل (ایجاد لایه روغنی در چاه فاضلاب) باعث بوجود آمدن بوی بد فاضلاب در منازل می شود. و البته محل مناسبی جهت رشد و تکثیر سوسک ها و حشرات موذی .

خدمات ما در تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران عبارت است از :

  • تخلیه چاه بوسیله پمپ های قوی

  • تخلیه چاه توسط دستگاههای مکنده قوی بدون تخریب

  • لایروبی چاه توسط نیروهای ماهر

  • لجن گیری چاه

  • طوقه چینی و کول گذاری چاه

تخلیه چاه شبانه روزی افشار در شمال تهران , شرق تهران , غرب تهران و جنوب تهران با ماهرترین نیروهای زبده در سریع ترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام می شود که رضایت مشتریان ما را در پی دارد.

تخلیه چاه در تهران را با ما تجربه کنید.

تماس شبانه روزی