جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نصب فاضلاب شهری و اتصال فاضلاب | اگو فاضلاب

نصب فاضلاب به اگو شهری (اگو فاضلاب) و اتصال به اگوی شهری با رعایت استاندارد نظام مهندسی و تاییدیه شرکت آب و فاضلاب بصورت 100% تضمینی با متریال برند

✅ رعایت استاندارد✅ اگو فاضلاب
✅ مهندس مقیم پروژه✅ انجام صفر تا 100 پروژه
✅ ضمانتنامه کتبی✅ تاییدیه 100% شرکت فاضلاب
✅ کارشناسان تاسیسات شهری✅ نصب فاضلاب شهری
نصب فاضلاب به اگو شهری

طرح اگو فاضلاب (سیستم جمع‌آوری فاضلاب شهری) از ضرورت‌های توسعه پایدار در شهرهای کشور است. با اجرای طرح اگو فاضلاب، علاوه بر امکان‌پذیر کردن استفاده مجدد از آب‌های بازیافتی و جلوگیری از آلودگی منابع آبی، میزان ابتلا به بیماری‌های گوارشی و انگلی تا حد زیادی کاهش می یابد.

بطور ساده، نصب فاضلاب و وصل به انشعاب فاضلاب شهری را اتصال به اگو گویند.
چندین سال است که شبکه فاضلاب تهران اجرا شده و تمام منازل مسکونی موظف به اتصال به این شبکه فاضلاب هستند.
شرکت فاضلاب موظف به لوله گذاری تا دم در تمام ساختمان های تهران می باشد و تمامی منازل نیز موظف به اتصال به شبکه فاضلاب هستند.
منتها بایستی تمام اصول و استانداردهای تعیین شده توسط شرکت فاضلاب رعایت شود. بنابراین این اتصال کار ساده ای نبوده و بایستی شرکتی معتبر و باتجربه این اتصال را انجام دهد.

اگو فاضلاب

اتصال فاضلاب چیست؟

اتصال به فاضلاب شهری اگو یک اجبار برای صاحبان منازل و املاک است چراکه به طور کلی طبق قوانین باید این اتصال را الزاما اجرایی کنید.

اهمیت اتصال به فاضلاب شهری اگو

 • کاهش هزینه‌های تخلیه چاه: هزینه‌ای که برای لوله کشی تا فاضلاب شهری پرداخت می‌کنید، در درازمدت بسیار کم‌تر از هزینه‌ای است که باید برای تخلیه چاه بپردازید.
 • بهبود بهداشت محل و خانه: چاه فاضلاب محل تجمع کثیفی، بیماری و حیوانات موذی است و نکته مهم‌تر اینکه این چاه اغلب در نزدیکی محل سکونت شما واقع شده و می‌تواند باعث ایجاد مشکلات زیادی در خانه شود. مشکلاتی مثل بوی بد، هجوم حشرات به منزل و حتی بیماری اهالی ملک. اما انجام خدمات اتصال به اگو عملا با از بین بردن چاه دیگر مشکلات شما را در این زمینه حل می‌کند.
 • کمک به محیط زیست: کارشناسان محیط زیست در مورد آلوده شدن آب سفره‌های زیرزمینی با فاضلاب شهری هشدار داده‌اند. بخش زیادی از این آلودگی از طریق همین چاه‌های فاضلاب صورت می‌گیرد که خب با اتصال به اگو عملا این مشکل برطرف می‌شود.
نصب فاضلاب اگو

نصب فاضلاب شهری

نصب فاضلاب شهری اگو یک فرایند پیچیده است که باید توسط کارشناس مربوطه اجرا شود. به زبانی ساده و به شکل خلاصه در ادامه فرایند را توضیح داده ایم:

 1. شرکت آب و فاضلاب در ابتدا سیفون فاضلاب را در فاصله ۱ تا ۱.۵ متری ملک مسکونی نصب می کند. (بدون هزینه)  اما شما قبلا باید هزینه حق انشعاب را پرداخت کرده باشید. مسئولیت رفع گرفتگی، مقابله با حوادث احتمالی و تعمیرات این لوله بر عهده شرکت آب و فاضلاب است و بدون دریافت هزینه این خدمات را ارائه می دهد.
 2. در مرحله بعد ساکنین ساختمان با کمک گرفتن از یک متخصص لوله کش، فاضلاب منزل را به اگو شهری متصل کنند. در ابتدا اگر نیاز است مجوزی برای نصب و اتصال به فاضلاب شهری گرفته شود، آن را دریافت کنید.

   

 3. متخصصان لوله بازکنی با انجام بررسی های لازم، نحوه قرار گیری و عمق لوله را مشخص می کنند. شرکت با حفر تونل و رعایت مسائل ایمنی و استاندارد این کار را انجام می دهد. لوله ها باید به صورت شیب دار نصب شوند تا عمل انتقال آب فاضلاب بدون مشکل انجام شود.
 4. بعد از تست آب بندی لوله، عملیات شفته ریزی برای جلوگیری از نشت لوله ها انجام می شود. محل حفر لوله ها پر می شود و در نهایت اجرای سنگ و موزاییک برای کف ساختمان انجام می شود.
 5. شرکت باید لوله‌های لازم برای اتصال را تهیه کند که اصولا این لوله‌ها از برندهای معتبر ایرانی تهیه می‌شود. همچنین باید یک نقب یا همان تونل را با توجه به تمامی مسائل ایمنی و استانداردهای HSE حفر کند و به لوله‌ها شیب استانداردی بدهد در غیر اینصورت در آینده سیستم با مشکل مواجه می‌شود. بعد از این تست آب‌بندی انجام خواهد شد.
 6. فعالیت‌هایی مثل شفته‌ریزی در محل برای جلوگیری از نشت یا از جا در رفتن لوله‌ها انجام می‌شودو محل حفاری لوله‌ها دوباره پر و ترمیم خواهد شد.
 7. در نهایت بعد از کف‌سازی یا همان اجرای سنگ، موزاییک و غیره عملیات خروج خاک اضافه و تمیزکاری انجام می‌شود.
اتصال به فاضلاب شهری

چه نیازی به اتصال فاضلاب اگو هست؟

اول اینکه مقرارت است. و ملزم الاجرا می باشد.

دوم اینکه، به نفع همگان می باشد. زیرا دیگر مشکلات چاه فاضلاب، پر شدن آن، تخلیه چاه، ترمیم و بازسازی و لایه برداری چاه فاضلاب، بوهای بد ناشی از چاه، حشرات موذی مانند سوسک، موش و غیره نخواهیم داشت. ضمن اینکه این فاضلاب بعد از تصفیه، آب مورد نیاز کشاورزان را تامین میکند.

همواره چاه فاضلاب و مشکلات بعد از آن هزینه های گزافی بر دوش ساکنین منازل تحمیل میکرد. اما با این سیاست شهری، که خیلی مدتها پیش بایستی اجرا میشد، گامی در جهت توسعه زیرساخت شهری برداشته شده است. 

اتصال فاضلاب اگو

مراحل نصب فاضلاب

نصب فاضلاب شامل مراحل زیر است:

 1. طراحی و نقشه کشی: اولین مرحله، طراحی و نقشه کشی سیستم فاضلاب است. در این مرحله، محل لوله ها، شیرآلات و سایر تجهیزات فاضلاب مشخص می شود.
 2. حفاری و خاکبرداری: پس از طراحی، باید محل لوله ها را حفر و خاکبرداری کرد.
 3. نصب لوله ها: پس از حفر و خاکبرداری، باید لوله ها را نصب کرد. لوله های فاضلاب معمولاً از جنس PVC، پلی اتیلن یا آزبست ساخته می شوند.
 4. اتصال لوله ها: پس از نصب لوله ها، باید آنها را به یکدیگر متصل کرد. اتصال لوله ها باید به درستی انجام شود تا از نشتی جلوگیری شود.
 5. آزمون نشتی: پس از اتصال لوله ها، باید سیستم فاضلاب را از نظر نشتی آزمایش کرد.

نکات مهم در نصب فاضلاب

در هنگام نصب فاضلاب، باید نکات زیر را رعایت کرد:

 • لوله ها باید از جنس مناسب و استاندارد ساخته شده باشند.
 • لوله ها باید به درستی نصب شوند تا از نشتی جلوگیری شود.
 • شیب لوله ها باید مناسب باشد تا آب به راحتی در آنها جریان یابد.
 • لوله ها باید به شبکه فاضلاب شهری متصل شوند.
نصب فاضلاب

هزینه نصب فاضلاب

هزینه نصب فاضلاب با توجه به عوامل مختلفی مانند متراژ ساختمان، نوع لوله ها و تجهیزات، و پیچیدگی کار تعیین می شود.

توصیه ها

 • برای نصب فاضلاب، از یک متخصص باتجربه کمک بگیرید.
 • قبل از شروع کار، نقشه های طراحی شده را به دقت بررسی کنید.
 • از کیفیت لوله ها و تجهیزات اطمینان حاصل کنید.
 • در هنگام نصب، نکات ایمنی را رعایت کنید.
نصب فاضلاب شهری و اتصال فاضلاب | اگو فاضلاب

علت و دلایل گرفتگی اگو یا فاضلاب شهری

 • ریختن مصالح ساختمانی مثل سیمان، سنگ، شن، ماسه و …
 • نداشتن شیب مناسب
 • اشکال در لوله کشی
 • افتادن اشیا درون لوله و گیر کردن در خروجی اگو
 • ورود آشغال به اگو
 • چربی و روغن
 • رسوب و جرم

 

اینها از متداول ترین علل مسدود شدن اگو یا فاضلاب شهری هستند. معمولا گرفتگی اگو در سیفون، دراپ، لوله سیفون تا دراپ و غیره اتفاق می افتد. تمامی این گرفتگی ها به راحتی قابل رفع هستند، فقط نیاز به دستگاه و نیرو فنی با تجربه دارند.

مزایای کارشناسان اتصال به اگو

 • تخصص و تجربه بالای 20 سال
 • استفاده از بهترین و باتجربه ترین افراد
 • استفاده از جدیدترین دستگاهها و ماشین آلات
 • پایین ترین قیمت همکاران و کمتر از تعرفه اتحادیه
 • پوشش سراسر تهران
 • تضمین 100% کیفیت

 

اتصال به اگو شهری

قیمت اتصال به اگوی شهری

قیمت اتصال به اگوی شهری با توجه به ساختمان شما و نقشه اداره فاضلاب منطقه شما متفاوت می باشد.

اما به شما عزیزان اطمینان میدهیم که قیمت اتصال به اگوی شهری ما از نرخ مصوب اتحادیه تاسیسات کمتر می باشد.

قیمت اتصال به اگوی شهری

خدمات اتصال به اگو فاضلاب

سرویسکاران تاسیساتی و کارشناسان ما در سراسر تهران و در تمام محله ها و مناطق 22 گانه تهران پخش هستند. با اولین تماس، ما در کمتر از 20 دقیقه ، ماهرترین تاسیساتی را به آدرس شما میفرستیم.

اعتبار ما، اعتماد مشتریان ماست که در طول سالها بدست آورده ایم. بنابراین قدردان این اعتماد شما عزیزان هستیم.

تمام تلاش ما ارائه بهترین و حرفه ای ترین سرویس می باشد. 

لوله کشی اگوی شهری، رفع گرفتگی لوله های فاضلاب، رفع گرفتگی توالت فرنگی و توالت ایرانی از خدمات ماست.

خدمات اتصال به اگو فاضلاب

شماره کارشناس اگو

درصورت الزام به اتصال فاضلاب خانگی و فاضلاب ساختمان به اگوی شهری (فاضلاب عمومی) با 09128633301 تماس بگیرید تا در اسرع وقت و با پایین‌ترین قیمت مشکل شما را بطور تخصصی حل و رفع کنند.

جهت تماس با کارشناس تاسیسات و اگو، دکمه زیر را لمس کنید:

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *