لوله بازکنی قم

لوله بازکنی قم ⚡ قیمت کمتر از اتحادیه ◉ تسویه بعد از انجام کار ✔️ رفع گرفتگی توالت ✌ تخلیه چاه و تعمیر چاه فاضلاب ◉ شبانه روزی ☀◐ نیم ساعته سراسر محله های قم
لوله بازکنی قم

آنچه در این مطلب می خوانید:

جهت تماس با ما روی شماره یا عکس زیر کلیک کنید:

01 333 86 0912

اگر دچار گرفتگی لوله‌های فاضلاب یا گرفتگی توالت شدید، با لوله بازکنی شبانه روزی قم 09128633301 تماس بگیرید تا در اسرع وقت و با پایین‌ترین قیمت مشکل شما را بطور تخصصی حل و رفع کنند.

اگر لوله‌های فاضلاب یا توالت شما دچار گرفتگی شده است و به دنبال لوله‌بازکنی می‌گردید یا اگر وسایل قیمتی شما در چاه افتاده همین حالا با ما تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به منزل شما برسانیم.
لوله‌بازکنی افشار قم با محاسبه قیمتی کم‌تر از اتحادیه، تسویه پس از انجام کار به‌صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به شماست و در فاصله نیم ساعت، در هر ناحیه از قم که باشید خود را به شما می‌رساند.

لوله بازکنی قم

لوله‌بازکنی قم افشار چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

اگر لوله‌های فاضلاب یا توالت شما دچار گرفتگی شده است و به دنبال لوله‌بازکنی می‌گردید یا اگر وسایل قیمتی شما در چاه افتاده همین حالا با ما تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به منزل شما برسانیم.
لوله‌بازکنی افشار قم با محاسبه قیمتی کم‌تر از اتحادیه، تسویه پس از انجام کار به‌صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به شماست و در فاصله نیم ساعت، در هر ناحیه از قم که باشید خود را به شما می‌رساند.

لوله‌بازکنی قم افشار، به‌صورت بیست‌وچهار ساعته خدماتی از قبیل رفع گرفتگی لوله‌های سینک آشپزخانه، رفع گرفتگی لوله‌های سرویس بهداشتی، رفع گرفتگی لوله‌های فاضلاب، رفع گرفتگی توالت ایرانی و توالت فرنگی، رفع گرفتگی لوله‌های پشت‌بام، تخلیه چاه فاضلاب، لایروبی چاه فاضلاب، کول گذاری چاه را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
ما کیفیت خدمات خود را به شما تضمین می‌کنیم و به شما اطمینان می‌‌دهیم که با استفاده از متخصصان مجرب و بدون هیچ‌گونه آسیبی به لوله‌ها، خدمات لوله بارکنی را برای شما انجام می‌دهیم.

لوله بازکنی سیار در قم

لوله‌بازکنی قم افشار به کدام مناطق قم خدمات خود را ارائه می‌دهد؟

ما به تمام نقاط قم از جمله محله‌های سنگبند، سیدان، عشقعلی، الوندیه، موسیان، پامنار و هر نقطه دیگری از قم خدمات خود را به‌صورت بیست‌وچهار ساعته و بدون هر گونه تعطیلی به شما ارائه می‌دهیم؛ بنابراین حتی اگر در یک روز تعطیل و در نیمه‌های شب، نیاز فوری به خدمات ما داشتید؛ کافی است با ما تماس گرفته و تنها نیم ساعت منتظر بمانید تا در هر کجا که هستید خود را به شما برسانیم.

اهمیت نظافت در لوله‌بازکنی

تصور کنید که لوله‌های خانه شما به‌صورت اتفاقی به مشکل برخورده باشند و نیاز فوری به یک لوله‌بازکنی قم پیدا کنید. شاید نخواهید با یک لوله‌بازکنی برای رفع گرفتگی لوله‌های منزل تماس بگیرید و ترجیح بدهید که خودتان کاری برای تعمیرات لوله‌ها انجام دهید.
چرا که تصور می‌کنید با وجود شرایط کرونا، ارزش بیمار شدن شما و خانواده‌تان را ندارد و یا حتی به کثیفی‌های بعد از کار افراد نمی‌ارزد و کار خودتان تمیزتر است. خب، حق هم دارید! نمی‌توان با شرایط بیماری و آلودگی به همین راحتی‌ها کنار آمد.
با این حال، نبودن یک متخصص برای باز کردن لوله‌ها و اقدام خودسرانه ممکن است باعث آسیب جبران نشدنی به لوله‌های منزلتان شود! پس باید چه کرد؟ لوله‌بازکنی افشار نگرانی‌های شما را از بین می‌برد و تضمین می‌‌کند که اتفاق ناگواری نخواهد افتاد.
ما با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی کارمندان خود را به خانه شما می‌فرستیم. پروتکل‌هایی نظیر استفاده از ماسک یک بار مصرف، استفاده از دستکش یک بار مصرف و ضدعفونی تمامی وسایلی که لازم است وارد منزل شما شوند. همچنین پس از انجام کار، محیط به‌صورت کامل نظافت می‌شود و جای هیچ نگرانی نخواهد بود. بنابراین، به‌راحتی می‌توانید مشکلات لوله خود را به ما بسپارید و از کیفیت کار مطمئن باشید.

کیفیت لوله‌بازکنی افشار

در طول زندگی روزمره، ممکن است مشکلات زیادی برای منزل شما رخ بدهد؛ یکی از این اتفاقات، گرفتگی ناگهانی لوله‌هاست. حالا تصور کنید که با یک لوله‌بازکنی قم تماس گرفته‌اید و پس از رسیدن متخصص، هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد و لوله‌های شما هم‌چنان دچار مشکل است.
در این صورت، نه‌تنها هیچ تعمیری رخ نداده بلکه هزینه‌ای اضافی برای خدمات بی‌کیفیت پرداخت کرده‌اید. لوله‌بازکنی افشار پس از رسیدن به منزل شما بلافاصله کار خود را به‌صورت حرفه‌ای آغاز خواهد کرد و درصورتی‌که مشکل شما برطرف نشد؛ هیچ مبلغی از شما دریافت نخواهد شد.

افتادن وسایل قیمتی درون چاه

اگر یکی از وسایل قیمتی‌ شما به‌طور ناگهانی درون چاه افتاد؛ سعی کنید هیچ اقدامی نکنید و اصلاً به آن دست نزنید. ممکن است با این کار، وسیله ارزشمند شما به‌طور کامل وارد چاه شود و دسترسی به آن بسیار مشکل باشد.
آرامش خود را حفظ کنید و در هر کجای قم که هستید؛ با ما تماس بگیرید. ما کم‌تر از نیم ساعت به منزل شما می‌رسیم و تلاش می‌کنیم تا با وسیله‌های مخصوص برای بیرون آوردن اشیاء، اقدام به بیرون آوردن وسیله قیمتی شما کنیم.

لوله بازکنی در قم چه مراحلی دارد؟

برای جلب اعتماد شما، تمامی مراحلی که در منزل شما انجام خواهد شد؛ در ادامه برایتان آورده‌ایم. توجه کنید مراحل گفته شده مراحل حساسی هستند و لازم است تا توسط یک متخصص با تجربه انجام شوند.
ما در ابتدا گرفتگی لوله‌ها را بررسی خواهیم کرد و سپس دستگاه لوله‌بازکنی را به برق متصل می‌کنیم. پس از آن، با توجه به نوع گرفتگی لوله منزل شما، فنر مخصوص آن را به سر فنر اصلی دستگاه لوله‌بازکنی متصل می‌کنیم.
سپس فنر را تا جایی که دیگر جلوتر نرود وارد لوله می‌کنیم. درصورتی‌که فنر جلوتر نرود یعنی به محل گرفتگی رسیده است. در این زمان دستگاه لوله‌بازکنی را روشن می‌کنیم تا با چرخش فنر، گرفتگی لوله برطرف شود. حساسیت این مرحله بسیار بالاست؛ چرا که در صورت عدم مهارت در متخصص لوله‌بازکنی، ممکن است به لوله‌های منزل شما آسیب وارد شود و مجبور شوید برای تعویض لوله‌های فاضلاب، هزینه‌ای اضافه بپردازید.
پس از آن دستگاه لوله بازکن مواد گرفته شده را خارج کرده و متخصص لوله بازکن، محل گرفتگی لوله را مجدداً بررسی می‌کند. درصورتی‌که گرفتگی هم‌چنان سر جای خود باشد؛ مراحل بالا را دوباره تکرار خواهد کرد و سر فنرهای جدیدی قرار داده می‌شود. نهایتاً پس از رفع گرفتگی لوله‌‌ها، تمامی محیط کار نظافت شده و کاملاً تمیز به شما تحویل داده خواهد شد.

ممکن است روزی دستشویی را به این شکل ببینید :

رفع گرفتگی توالت قم

و شاید هم سینک ظرفشویی آشپزخانه بدین شکل گرفته باشد:

رفع گرفتگی سینک آشپزخانه قم

بدانید مشکل دقیقاً اینجاست :

رفع گرفتگی توالت فرنگی قم

خوب، جهت لوله بازکنی قم کافیست در هر ساعت از شبانه روز با شماره تماس ۰۹۱۲۸۶۳۳۳۰۱ (افشار) تماس بگیرید تا در هر نقطه از قم که هستید در عرض نیم ساعت لوله بازکن ماهر جهت خدمت آماده باشد.

مراحل کار بدین شکل است:

۱- ابتدا محل گرفتگی رو بررسی میکنیم.

۲- دستگاه لوله بازکنی را به برق وصل میکنیم.

۳- با توجه به نوع گرفتگی، فنر مخصوص آن را به سر فنر اصلی دستگاه لوله بازکنی متصل میکنیم.

فنرزنی قم

4- حال فنر را به آرامی وارد محل گرفتگی میکنیم تا جاییکه فنر به محل گرفتگی برسد که در اینصورت فنر دیگر جلوتر نمی رود.

لوله بازکنی ارزان قم

5- حالا دستگاه لوله بازکنی را روشن میکنیم تا فنر بچرخد و گرفتگی را برطرف کند.

لوله بازکنی سیار قم

6- این مرحله بسیار حساس می باشد چون اگر لوله بازکن ماهر نباشد ضربه جبران ناپذیری به لوله های فاضلاب وارد میکند که منجر به تعویض لوله های فاضلاب میشود.

7- دستگاه لوله بازکنی مواد گرفته شده را خارج میکند. در این مرحله لوله بازکن محل گرفتگی را تست میکند.

چاه بازکن قم

8- اگر همچنان گرفتگی مشاهده شود بایستی با سر فنر دیگری دوباره همین مراحل انجام شود.

لوله بازکنی فوری قم

9- درنهایت وقتی گرفتگی رفع شد ، اطراف را شستشو داده و تمیز تحویل میدهیم.

خدمات لوله بازکنی قم
هزینه لوله بازکنی قم

در یک شرایط غیرعادی که تحت فشار قرار می‌گیرید؛ گرفتن بهترین تصمیم دشوار است. به‌خصوص اگر روزی با لوله‌های منزل خود به مشکل خوردید؛ گرفتن تصمیمی خودسرانه ممکن است باعث ایجاد هزینه اضافی شود. در چنین روزی که به دنبال یک لوله‌بازکنی قم می‌گردید؛ کافیست با ما تماس بگیرید و از کیفیت کار انجام شده؛ اطمینان خاطر داشته باشید.

همشهریان قمی عزیز، خدمات ما در زیر لیست شده است. درصورت نیاز با شماره ۰۹۱۲۸۶۳۳۳۰۱ (افشار) تماس بگیرید تا در کمتر از نیم ساعت به آدرس شما رسیده و خدمت رسانی کنیم :

 • رفع گرفتگی لوله های سینک آشپزخانه
 • رفع گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی
 • رفع گرفتگی لوله های فاضلاب
 • رفع گرفتگی توالت ایرانی و توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله های پشت بام
 • تخلیه چاه فاضلاب
 • لایروبی چاه فاضلاب
 • کول گذاری چاه
لوله بازکن قم
 • لوله بازکنی
 • پوشش تمام نقاط قم
 • حضور در تمام نقاط قم در نیم ساعت
 • سرویس کاران حرفه ای و با اخلاق
 • دستمزد پایین و کمتر از نرخ اتحادیه
 • تضمین کیفیت
 • بدون تعطیلی

خدمات لوله بازکنی در قم:

 • لوله بازکنی در سراسر قم
 • رفع گرفتگی توالت ایرانی
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب
 • تخلیه چاه

قیمت لوله بازکنی در قم

قیمت لوله بازکنی قم با توجه به نوع گرفتگی و سختی گرفتگی متفاوت می باشد.

درصورت گرفتگی سینک آشپزخانه، ممکن است گرفتگی در همان ابتدای لوله باید که با یک فنرزنی ساده برطرف میشود.

اما اگر گرفتگی در مسیر دورتر باشد و مواد سخت تری مانند سیمان و گچ و مو باعث گرفتگی شوند، ممکن است نیاز به فنر سخت تر و زمان بیشتری باشد که خب، هزینه لوله بازکنی را افزایش میدهد. اما قبل از انجام کار، قیمت را اطلاع میدهیم و درصورت موافقت شما، رفع گرفتگی لوله را شروع میکنیم.

اما به شما عزیزان اطمینان میدهیم که قیمت لوله بازکنی ما از نرخ مصوب اتحادیه لوله بازکنی کمتر می باشد.

پوشش تمام نقاط قم

نیم ساعته سراسر قم

سرویس کاران حرفه ای و با اخلاق

دستمزد پایین و کمتر از نرخ اتحادیه

شماره لوله بازکنی در قم

جهت تماس با لوله بازکن سیار قم، دکمه زیر را لمس کنید:

خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی در قم

لوله بازکن های ما در سراسر محله های قم پخش هستند. با اولین تماس، ما در کمتر از 20 دقیقه ، ماهرترین لوله بازکن را به آدرس شما میفرستیم.

اعتبار ما، اعتماد مشتریان ماست که در طول سالها بدست آورده ایم. بنابراین قدردان این اعتماد شما عزیزان هستیم.

تمام تلاش ما ارائه بهترین و حرفه ای ترین سرویس می باشد. 

لوله بازکنی، چاه بازکنی، رفع گرفتگی لوله های فاضلاب، رفع گرفتگی توالت فرنگی و توالت ایرانی، درآوردن اشیا قیمتی از لوله ها از خدمات ماست.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *