جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تخلیه چاه منطقه 22 تهران

تخلیه چاه فاضلاب منطقه 22 تهران با تانکر مکنده و پمپ لجن کش و لایروبی چاه فاضلاب بصورت 100% تضمینی، شبانه روزی بدون تعطیلی، قیمت پایین تر از اتحادیه

☑️ تخلیه چاه فاضلاب منطقه 22 تهرانکمتر از تعرفه اتحادیه
☑️ با تانکر مکندهپمپ لجن کش
☑️ لایروبی چاه فاضلاببدون اسید و کثیف کاری
☑️ تخلیه چاه شبانه روزیسراسر منطقه 22 تهران
☑️ چاه بازکنی سیارتسویه بعد از انجام کار

درصورت پر شدن چاه فاضلاب در منطقه 22 تهران و نیاز به تخلیه چاه فوری در منطقه 22 تهران با شماره 09128633301 (افشار) بصورت شبانه روزی تماس بگیرید تا تخلیه چاه فاضلاب با تانکر مکنده و پمپ لجن کش با تضمین 100 درصدی تخلیه چاه فوری شبانه روزی با قیمت منصفانه انجام شده و لایروبی چاه انجام شود.

تخلیه چاه منطقه 22 تهران

تخلیه چاه منطقه 22 تهران شبانه روزی

تخلیه چاه منطقه 22 به فرآیندی گفته می‌شود که در آن، آب و فاضلاب موجود در چاه فاضلاب به وسیله ماشین‌های لجن کش یا مکنده خارج می‌شود. برای این منظور، از تانکرهای با ظرفیت 6 یا 12 هزار لیتری استفاده می‌شود. در صورتی که چاه فاضلاب دارای رسوبات و جامدات باشد، خدمات لایروبی توسط نیروی انسانی ارائه می‌شود. در این فرآیند، دیواره و کف چاه تراشیده می‌شود تا جامدات به خاک برسند و جذب چاه بهبود یابد.

وقتی چاه فاضلاب پر می‌شود، نیاز به تخلیه دارد. این کار با استفاده از ماشین‌های خاص مانند تانکر تخلیه چاه یا پمپ لجن کش، مکنده یا ساکشن انجام می‌شود تا علاوه بر استفاده مجدد از چاه، خطراتی مانند تخریب یا ریزش هم از بین برود.

معمولاً پس از اتمام کار، اگر سرویسکار حرفه‌ای تشخیص دهد که نیاز به لایروبی چاه یا کف تراشی وجود دارد، این کار با تایید مشتری انجام می‌شود. در ادامه به توضیحات بیشتر درباره این دو خدمت می‌پردازیم.

روش‌های تخلیه چاه فاضلاب در تهران:

 • پمپ لجن کش
 • پمپ آب کش
 • دستگاه مکنده یا ساکشن

 

نحوه تخلیه چاه در هر یک تقریباً یکسان است، اما تفاوت آن‌ها در هزینه انجام کار است.

این روش‌های تخلیه چاه منطقه 22 تهران، اصولاً مواردی بودند که ذکر شدند. برای تخلیه، ابتدا باید درب چاه را پیدا کرد، سپس آن را باز کرد و شلنگ تانکر را داخل چاه قرار دادند و مکنده هر چیزی که درون چاه بود را به داخل تانکر کشید و تخلیه کرد.

تخلیه چاه فوری در منطقه 22 تهران

قیمت تخلیه چاه در منطقه 22 تهران

قیمت تخلیه چاه در منطقه 22 تهران به موارد زیر بستگی دارد:

 • حجم فاضلاب
 • نوع چاه (جزبی یا سپتیک)
 • ظرفیت تانکر
 • نیاز به لایروبی چاه فاضلاب
 • باز و بسته کردن درب چاه
 • مکان یابی دقیق چاه

باید توجه داشت که برخی از مشتریان به دنبال تخلیه چاه بدون تخریب هستند، که اینگونه خدمات به طور عمومی وجود ندارند، مگر اینکه چاه دقیقاً زیر توالت یا مشابه آن قرار داشته باشد.

به عبارت دیگر، از طریق ورود لوله تخلیه تانکر، امکان خالی کردن آب و جامدات فاضلاب وجود دارد. این شرایط در ساختمان‌های تهران به ندرت دیده می‌شود و همانطور که در ابتدا اشاره شد، فرآیند تخلیه به سه مرحله انجام می‌شود:

 1. تشخیص دهانه چاه
 2. باز کردن درب چاه
 3. تخلیه فاضلاب

در خصوص نرخ تخلیه چاه در منطقه 22 تهران، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و جزئیات قیمت را بپرسید.

لازم به ذکر است که تخلیه چاه توالت، آشپزخانه، حمام و تمامی چاه‌های فاضلاب در شرایط عادی اصولاً تفاوتی در قیمت ندارند، با این حال، اگر چاه فاضلاب مربوط به بیمارستان باشد، ممکن است هزینه‌ها افزایش یابد.

بنابراین، بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از جزئیات مربوط به روش تخلیه و قیمت‌های مرتبط مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *