لوله بازکنی هفت تیر

لوله بازکنی هفت تیر ⚡ شبانه روزی ☀◐ لوله بازکن ارزان سیار در هفت تیر ✔️ تسویه بعد انجام کار ✌ 100% تضمینی ⌚ نیم ساعته سراسر هفت تیر : بدون کثیف کاری
لوله بازکنی هفت تیر

آنچه در این مطلب می خوانید:

جهت تماس با ما روی شماره یا عکس زیر کلیک کنید:

01 333 86 0912

اگر در میدان هفت تیر نیازمند استفاده از خدمات لوله بازکنی، چاه بازکنی، درآوردن اجسام و اشیا قیمتی، رفع بوی بد فاضلاب و … باشند، می توانند نیاز خود را به سرعت از طریق شرکت افشار رفع نمایند.

لوله بازکنی ما در سراسر استان تهران و مخصوصا هفت تیر همواره آماده است تا در صورت تماس شما مشتریان عزیز در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن، سرویس کاران مجرب را به محل اعزام کرده و خدماتی همچون باز کردن لوله فاضلاب، رفع نشتی ، سرویس لوله های آبگرمکن ، گرفتگی وان حمام وسایل خدمات را ارائه کنیم.
هر نقطه تهران که باشید با یک تماس سرویسکاران ما در در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. از آنجایی که پرسنل ما به منطقه 7 تیر و کوچه پس کوچه های آن آشنایی دارند و در سریعترین زمان ممکن جهت ارائه سرویس خواهند آمد.
لوله بازکنی کاری تخصصی و فنی است که باید توسط افراد مجرب و کاربلد انجام بگیرد چنانچه این امر را به افراد تازه وارد و نابلد بسپاریم خسارات سنگینی به تاسیسات فاضلاب ساختمان وارد می شود.

لوله بازکنی در هفت تیر

تجهیزات لوله بازکنی ما حرفه ای هست

ما در منطقه هفت تیر و سایر مناطق تهران سرویس کاران خود را در کمتر از ۳۰ دقیقه به محل اعزام می کنیم استفاده از تجهیزات حرفه‌ای و همچنین دستگاه های استاندارد از ویژگی های لوله بازکنی ما است گاهی دیده شده که برخی افراد با استفاده از فنر های غیر استاندارد همگام ارائه سرویس باعث شکستگی لوله های فاضلاب به وارد آمدن خسارت به مشتری شده‌اند اینجا در لوله‌بازکنی ماه از این خبرها نیست زیرا افراد سرویسکار ما تجربه بالایی دارند و هم از ابزار استاندارد استفاده می‌کنند بنابراین خسارت به لوله های فاضلاب ساختمان شما وارد نخواهد. ما این موضوع را تضمین می‌کنیم. چی از این بهتر!

تعطیلی برای ما معنا ندارد شما در هر روز هفته و در هر ساعتی می توانید با یک تماس از خدمات ما بهره مند شوید

آیا برای شما پیش آمده که سینک ظرفشویی پر از آب شده باشد و آب آن پایین نرود و یا بسیار آهسته پایین برود در این مواقع لوله های فاضلاب سینک ظرفشویی شما نیازمند سرویس است کافیست با ما تماس بگیرید.
گاهی پیش می‌آید که بنا به هر دلیلی اشیا قیمتی مانند طلا یا دسته کلید شما به داخل فاضلاب سقوط می کند و معمولاً در این موارد افراد قید آن وسیله را میزنند مادر لوله بازکنی در منطقه هفت تیر به راحتی اشیایی که در فاضلاب افتاده را خارج می کنیم.
چنانچه لوله های فاضلاب توالت ایرانی یا فرنگی دچار گرفتگی شد و مشاهده کردید که آب در کاسه توالت جمع شده، با ما تماس بگیرید.

فنر زنی لوله های فاضلاب تخصص ماست

فنر زنی هم یک کار تخصصی است که نیاز به تجربه دارد شما پس از دریافت این خدمات از ما هیچگونه شکستگی در لوله های فاضلاب و یا کاشی سرامیک های محیط مشاهده نخواهید کرد
بسیاری از مشتریان پس از دریافت خدمات لوله بازکنی نگران کثیفی محیط هستند اما نگران نباشید شما لازم نیست پس از لوله بازکنی مشغول تمیز کاری شوید ما پس از انجام کار محیط را تمیز و شسته رُفته تحویل شما میدهیم.

لوله بازکنی ارزان هفت تیر

چند نکته درباره گرفتگی لوله (مخصوصا حمام)

یکی از رایج ترین گرفتگی لوله در ساختمان گرفتگی لوله فاضلاب حمام است که معمولا توسط مو های جمع شده در لوله و یا اشیایی مانند صابون و یا درب بطری شامپو ، دستمال کاغذی و غیره مسدود می شود در این مواقع کافیست لوله باز کنی ما تماس بگیرید در کمتر از ۳۰ دقیقه سرویسکاران خود را به محل اعزام می کنیم و بهترین خدمات را ارائه خواهیم داد
گرفتگی لوله فاضلاب شما هر علتی که داشته باشد آن را برطرف می‌کنیم از گرفتگی توسط مو گرفته تا سخت ترین گرفتگی ها لوله فاضلاب تخصص ماست سرویس کاران ما با بهترین ابزار و تجربه بالا و همچنین اخلاق حرفه ای آماده ارائه سرویس به شما هستند. گاهی دیده می شود یک لوله بازکنی سرویسکاران مجرب و و کاربلدی دارد اما اخلاق مناسب جهت برخورد با مشتری را رعایت نمی کنند و محیط را پس از اتمام کار بسیار کثیف می کند در این موارد با اینکه لوله باز شده اما مشتری معمولاً از نتیجه کار راضی نیست. سرویس کاران مادر لوله بازکنی در منطقه هفت تیر علاوه بر داشتن تجربه بالا دارای اخلاق حرفه ای و و بسیار خوش برخورد هستند و محیط را کاملاً تمیز تحویل می دهند ما به همه سرویس کاران خود اعلام کرده ایم که اخلاق حرفه ای در کنار کار بسیار لازم و ضروری است. (خوش رفتاری رو سرلوحه کارمون قرار دادیم)

رفع گرفتگی فاضلاب حمام در منزل

گاهی گرفتگی فاضلاب حمام بسیار جزئی و پیش پا افتاده است در ادامه به یک روش باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام توسط خودتان را توضیح می دهیم:

استفاده از تلمبه دستی برای باز کردن گرفتگی لوله حمام
گاهی ممکن است گرفتگی لوله فاضلاب حمام بسیار جزئی باشد و با تلمبه دستی رفع شود به این شکل که ابتدا را باز کنید و مقداری آب در اطراف درپوش خروجی فاضلاب جمع شود سپس تلمبه را بر دهانه خروجی فاضلاب قرار داده و به صورت پی در پی به آن فشار وارد کنید. اگر پس از انجام این کار همچنان آب پایین نرفت با لوله بازکنی ما در هفت تیر تماس بگیرید.

لوله بازکنی در هفت تیر

لوله بازکن سیار در هفت تیر

  • لوله بازکنی
  • پوشش تمام مناطق هفت تیر
  • حضور در سراسر هفت تیر  در نیم ساعت
  • سرویس کاران حرفه ای و با اخلاق
  • دستمزد پایین و کمتر از نرخ اتحادیه
  • تضمین کیفیت
  • بدون تعطیلی

قیمت لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی با توجه به نوع گرفتگی و سختی گرفتگی متفاوت می باشد.

درصورت گرفتگی سینک آشپزخانه، ممکن است گرفتگی در همان ابتدای لوله باید که با یک فنرزنی ساده برطرف میشود.

اما اگر گرفتگی در مسیر دورتر باشد و مواد سخت تری مانند سیمان و گچ و مو باعث گرفتگی شوند، ممکن است نیاز به فنر سخت تر و زمان بیشتری باشد که خب، هزینه لوله بازکنی را افزایش میدهد. اما قبل از انجام کار، قیمت را اطلاع میدهیم و درصورت موافقت شما، رفع گرفتگی لوله را شروع میکنیم.

اما به شما عزیزان اطمینان میدهیم که قیمت لوله بازکنی ما از نرخ مصوب اتحادیه لوله بازکنی کمتر می باشد.

قیمت لوله بازکنی
لوله بازکنی تهران

پوشش تمام نقاط تهران

لوله بازکنی فوری

نیم ساعته سراسر تهران

چاه بازکنی

سرویس کاران حرفه ای و با اخلاق

لوله بازکنی ارزان

دستمزد پایین و کمتر از نرخ اتحادیه

شماره لوله بازکنی

جهت تماس با لوله بازکن سیار، دکمه زیر را لمس کنید:

خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی

لوله بازکن های ما در سراسر تهران و در تمام محله ها و مناطق 22 گانه تهران پخش هستند. با اولین تماس، ما در کمتر از 20 دقیقه ، ماهرترین لوله بازکن را به آدرس شما میفرستیم.

اعتبار ما، اعتماد مشتریان ماست که در طول سالها بدست آورده ایم. بنابراین قدردان این اعتماد شما عزیزان هستیم.

تمام تلاش ما ارائه بهترین و حرفه ای ترین سرویس می باشد. 

لوله بازکنی، چاه بازکنی، رفع گرفتگی لوله های فاضلاب، رفع گرفتگی توالت فرنگی و توالت ایرانی، درآوردن اشیا قیمتی از لوله ها از خدمات ماست.

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *