جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تخلیه چاه وردآورد

تخلیه چاه فاضلاب در وردآورد شبانه روزی و بدون تعطیلی با تانکر مکنده و پمپ لجن کش و لایروبی چاه فاضلاب بصورت 100% تضمینی و قیمت تخلیه چاه طبق تعرفه اتحادیه

قیمت تعرفه اتحادیه☑️ تخلیه چاه وردآورد
سراسر وردآورد☑️ تخلیه چاه شبانه روزی
پمپ لجن کش☑️ با تانکر مکنده
بدون اسید و کثیف کاری☑️ لایروبی چاه فاضلاب
تسویه بعد از انجام کار☑️ چاه بازکنی سیار در وردآورد

درصورت پر شدن چاه فاضلاب در وردآورد و نیاز به تخلیه چاه فوری در وردآورد با شماره 09128633301 (افشار) بصورت شبانه روزی تماس بگیرید تا تخلیه چاه فاضلاب در وردآورد با تانکر مکنده و پمپ لجن کش با تضمین 100 درصدی تخلیه چاه فوری شبانه روزی وردآورد انجام شده و لایروبی چاه انجام شود.

جهت تماس با ما روی شماره زیر کلیک کنید:

تخلیه چاه وردآورد

تخلیه چاه شبانه روزی در وردآورد

تخلیه چاه فاضلاب در وردآورد توسط تانکر بزرگ و با بهره گیری از قوی ترین و جدید ترین پمپ های کفکش لجن کش بصورت شبانه روزی و ارزان قیمت.

تانکر مکنده، یک روش قوی‌تر از استفاده از پمپ لجن کش برای تخلیه چاه است. این روش کارایی بیشتری دارد و برای تخلیه چاه و سپتیک، نیازی به باز کردن درب چاه به صورت کامل نیست.

در این روش، تانکر مکنده فقط از یک شیلنگ خورطومی به قطر 8 سانتیمتر استفاده می‌کند که به داخل چاه فرستاده می‌شود. پمپ در روی کامیون قرار دارد و با گیربکس کار می‌کند.

پر شدن چاه فاضلاب ممکن است برای هر ساختمانی رخ دهد. در صورت وقوع این موضوع، لازم است چاه فاضلاب تخلیه شود. ما این عملیات را در وردآورد با بهترین تجهیزات موجود در جهان انجام می‌دهیم.

دلایل پر شدن چاه فاضلاب شامل عواملی می‌شود که یکی از مهمترین آن‌ها، بافت خاک منطقه است. مثلاً اگر بافت خاک شنی یا ماسه‌ای باشد، چاه فاضلاب به‌طور کندتری پر می‌شود، در حالی‌که بافت خاک رسی باعث سریع‌تر پر شدن آن خواهد شد. همچنین، اندازه و حجم چاه نیز دلیل دیگری برای پر شدن چاه فاضلاب محسوب می‌شود. به عنوان مثال، برای هر واحد مسکونی، معمولاً یک حفره به اندازه 20 متر انباری ایجاد می‌شود.

نوع فاضلاب مصرفی نیز یک عامل دیگر برای پر شدن چاه است. به عنوان مثال، چاه‌هایی که برای فاضلاب رستوران یا آشپزخانه حفر شده باشند، به دلیل چربی‌هایی که به دیواره‌ها و کف چاه می‌چسبد، سریع‌تر از معمول پر می‌شوند و این چربی‌ها مانع جذب فاضلاب می‌شوند.

برای پیشگیری و حل مشکل پر شدن مجدد چاه، می‌توان از دو روش استفاده کرد.

اولاً، لایروبی چاه فاضلاب با هدف افزایش کارایی و تاخیر در پر شدن مجدد چاه، انجام می‌شود.

ثانیاً، کفتراشی چاه فاضلاب توسط نیروهای ماهر انجام می‌شود تا چاه قدیمی را به‌روزرسانی کرده و آن را به یک چاه نو تبدیل کند. خاک حاصل از این کفتراشی به کمک خاور و نیسان کمپرسی به بیرون از شهر منتقل می‌شود.

تخلیه چاه در تهران و اطراف تهران توسط تیم باتجربه افشار انجام میشود.

تخلیه چاه شبانه روزی در وردآورد

قیمت تخلیه چاه در وردآورد

قیمت تخلیه چاه وردآورد بستگی به امور مختلفی مانند حجم فاضلاب، نوع چاه (جزبی یا سپتیک)، اندازه تانکر، نیاز به لایروبی چاه، باز کردن و بستن درب چاه، مکان دقیق چاه و دیگر عوامل دارد.

با استفاده از لوله تخلیه تانکر، تخلیه آب و جامدات فاضلاب امکان‌پذیر است. اما در وردآورد، ساختمان‌های با این شرایط کمتر هستند و همانطور که ابتدا توضیح داده شد، فرآیند تخلیه به سه مرحله تقسیم می‌شود:

  1. تشخیص دهانه چاه
  2. باز کردن درب چاه
  3. تخلیه فاضلاب

 

درباره قیمت‌گذاری برای تخلیه چاه در وردآورد، می‌توانید با استفاده از شماره تماس موجود در وب‌سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید تا قیمت تخلیه چاه وردآورد را به شما اعلام نمایند.

همچنین باید این را بگوییم که قیمت تخلیه چاه توالت، آشپزخانه، حمام و سایر چاه‌های فاضلاب در شرایط معمولی هیچ تفاوتی ندارد. اما اگر چاه فاضلاب مربوط به یک بیمارستان باشد، امکان افزایش قیمت وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *